E - SHOP

Predpokladom zdravého a spokojného života je kvalitný spánok. Aby bol Váš spánok príjemný, musí byť posteľ zostavená z kvalitného matraca a správne zvoleného roštu. Rošt je konštrukcia vyrobená z drevených latiek, ktorá sa opiera o rám postele, podopiera matrac a zabezpečuje jeho vnútornú ventiláciu. Hoci je to prvok, ktorý nie je vidno počas používania, jeho výberu treba venovať veľkú pozornosť. Len pri výbere správnej kombinácie matraca a roštu dosiahnete kvalitný a revitalizujúci oddych.

Lamelové a masívne latové rošty, ako podklad pod matrace, majú niekoľko dôležitých funkcií. Mnohí ľudia pri zariaďovaní spálne myslia v prvom rade na to, aby sa tam cítili pohodlne. Prirodzene pri výbere kladú dôraz na vizuálnu podobu, mnohí aj na kvalitu nábytku, ale častokrát je ich rozhodnutie ovplyvnené cenou. To isté platí pri voľbe postele a matraca. Zvyčajne však mnohí zabúdajú na to, že treba klásť dôraz aj na premyslený výber roštu, či už lamelového alebo z masívu. Ak sa už rozhodneme pre kvalitný matrac, investíciu treba zhodnotiť výberom správneho a kvalitného podkladu, čím predĺžime životnosť matraca a využijeme jeho funkcie v maximálnej miere. Správnou kombináciou matraca a posteľového roštu si vytvoríte lôžko, z ktorého budete vstávať ráno vždy s úsmevom.

Rošt zabezpečuje:

  • vetranie matraca - pokiaľ je matrac položený na pevnom podklade bez otvorov, ktorými môže prúdiť vzduch, vznikne problém nedostačujúceho pohybu - cirkulácie vzduchu, matrac "nedýcha". Môže sa tak skoro preležať alebo sa na niektorých miestach dokonca môže objavovať pleseň
  • ochranu pred preležaním - váha ležiaceho tela sa prenáša z matraca na pružné lamely roštu, čím sa matrac chráni pred preležaním
  • podporu správneho tvaru chrbtice - lamelové rošty vo vyšších radách sú "zónované", čo znamená, že majú po celej dĺžke vytvorené zóny rôznych tvrdostí, podporných ale aj zmäkčujúcich systémov. Takéto rošty prispievajú k tomu, aby ležiace telo bolo v správnej polohe a chrbtica v rovine, najmä v kombinácii s nižšími alebo mäkšími typmi matracov.

Už viac než 10 rokov sa predávajú naše kvalitné rošty, vyvinuté podľa najnovších európskych trendov, so stále lepšími úžitkovými vlastnosťami pre zdravý spánok. Rošty sú vyrobené z certifikovaných, nezávadných prírodných materiálov.

Vyrábame rošty pevné - nepolohovateľné, polohovateľné s polohovaním časti pod hlavou (H, 2H - dvakrát pod hlavou) alebo pod nohami. V našej ponuke sú aj rošty exkluzívne pre najnáročnejších zákazníkov, motorové s polohovaním pomocou elektrických motorov.

Ponúkame rošty špeciálne - s vyklápacím systémom, ktorý umožňuje prístup do úložného priestoru alebo rošty s zvýšenou nosnosťou pre užívateľov s vyššou hmotnosťou.

Môžete si vybrať aj samonosné rošty, ktoré môžno používať aj samostatne ako lacnú variantu postele.

V ponuke sú aj doplnky k roštom, prípadne si môžete vybrať rošty v demonte ako ľahko prepraviteľnú a skladovateľnú verziu roštu.

Rošty vyrábame v štandardných, ale aj atypických rozmeroch. Z našej širokej ponuky si určite vyberie každý. Radi Vám poradíme pri výbere - kontaktujte nás.

Možné doplnkové vyhotovenia za príplatok k základnej cene roštu:

1. dĺžka roštu 201 - 210 cm (197 - 206 cm) + 10%
2. dĺžka roštu 211 - 220 cm (207 - 216 cm) + 20%
3. atyp do rozmeru 200x100 cm (196x99,5 cm) + 10%
4. EXPRES výroba + 20%
5. zvýšené bočnice + 12,96 € (s DPH)
6. úprava roštu na nožnicový výklopný systém ÚP v posteli + 6,48 € (s DPH)
7. T5 - zdvojené lamely na spevnenie stredovej časti s nastavením tvrdosti + 6,48 € (s DPH)
8. H - "HLAVA" polohovanie pod hlavou pri nepolohovateľných roštoch do šírky 120 cm + 19,44 € (s DPH)
9. 2H - "2 x HLAVA" polohovanie pod hlavou dvakrát - 2 x zalomená, do max. šírky roštu 120 cm - polohovateľné rošty HN + 19,44 € (s DPH)
10. 2H - "2 x HLAVA" polohovanie pod hlavou dvakrát - 2 x zalomená, do max. šírky roštu 120 cm - nepolohovateľné rošty + 38,88 € (s DPH)
11. PVP - systém umožňujúci polohovanie a prístup do úložného priestoru vyklopením roštu spredu + 24,30 € (s DPH)
Produkt pridaný k obľúbeným
Produkt pridaný na porovnanie.

Tieto stránky využívajú cookies
pre zaistenie funkčnosti a získanie
štatistík návštevnosti. Viac informácií.