E - SHOP

firma Mrava, s.r.o.

Spoločnosť MRAVA, s.r.o. založená v roku 2000 je popredným slovenským výrobcom lamelových roštov. Teda viac než 10 rokov na trhu ponúkame kvalitné výrobky, vyvinuté podľa európskych trendov, so stále lepšími úžitkovými vlastnosťami pre zdravý spánok. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám prinášame široký sortiment lamelových roštov vyrobených z nezávadných prírodných materiálov, v ktorom nájdete exkluzívne rošty pre náročných zákazníkov, ale aj cenovo prijateľné rošty s rôznymi doplnkami pre menej náročných spotrebiteľov.

Materiál na výrobu našich roštov sa používa až z ďalekej sibírskej oblasti. Sibírska breza je vystavovaná teplotám do –50°C a veľkým teplotným výkyvom, preto je drevo z tejto oblasti oveľa hustejšie a dosahuje výrazne vyššiu pevnosť a odolnosť voči parazitom, hubám a aj plesniam.

Postele a nábytok je vyrábaný prevažne z masívneho bukového dreva. Starostlivo selektujeme našich dodávateľov so zreteľom na ochranu prírody, a preto aj všetky naše dodávateľské firmy sú vyberané s prihliadnutím na ich „eco-friendly“ technológiu a ústretovosť zabrániť ďalšiemu znečisteniu životného prostredia. Pre povrchovú úpravu našich výrobkov používame ekologické systémy povrchových úprav. V prípade úpravy dreva olejom sa používa zmes prírodných vysychavých olejov Natura Oil modifikovaných prírodnými živicami a nearomatizovaných rozpúšťadiel. Úprava olejom zvýrazňuje prirodzenú štruktúru dreva. Špeciálne zložky oleja sa absorbujú a vytvoria suchý, vode odolný povrch. Po olejovaní ostane drevo prirodzene priedušné a nezmení svoj tvar vplyvom tekutiny alebo chemickej látky.

Metóda lakovania je založená na nanášaní lakovacích materiálov za účelom vytvrdenia povrchovej vrstvy a jej zušľachtenia. Vysoká tvrdosť, mechanická odolnosť a efektný vzhľad sú vlastnosti nášho lakovaného výrobku.

V našom sortimente sa tiež nachádzajú komody, nočné stolíky, police vyrábané z masívneho bukového dreva. Bukové drevo je u nás jednou z hospodársky najvýznamnejších drevín a svojou charakteristikou a vlastnosťami sa radí medzi najčastejšie používané materiály vďaka svojim vlastnostiam, ako sú pevnosť, vzhľad a odolnosť.

V ponuke máme tiež širokú ponuku matracov, ktoré sú vyrábané z rôznych materiálov. Našim dodávateľom je aj popredný slovenský výrobca matracov firma Materasso.

Kvalita všetkých našich výrobkov, flexibilita pracovníkov, rýchle vybavenie požiadaviek a krátke dodacie lehoty taktiež prispievajú k spokojnosti zákazníkov a aj obchodných partnerov.

Keďže je pre nás na prvom mieste kvalita a funkčnosť výrobkov, pri ich výrobe používame modernú technológiu a hotové výrobky pravidelne testujeme. Vzhľadom na to, aký je výber lôžka dôležitý, odporúčame dobre si premyslieť, či sa rozhodnete pre lacný výrobok s nízkou kvalitou alebo si radšej necháte poradiť odborníkmi.

Produkt pridaný k obľúbeným
Produkt pridaný na porovnanie.

Tieto stránky využívajú cookies
pre zaistenie funkčnosti a získanie
štatistík návštevnosti. Viac informácií.