E - SHOP

Skôr, ako sa nábytok stane nábytkom a bude sa dať používať, je vhodné materiál príslušne upraviť, aby spĺňal jemu určenú funkciu. Práve do tejto oblasti, oblasti povrchovej úpravy dreva, sme sa snažili vniesť aj ekologické prvky.

Na povrchovú úpravu našich výrobkov z dreva používame ekologické systémy povrchových úprav.

Na olejovú úpravu výrobkov z buka sa používajú prírodné vysychavé oleje Natura Oil. Sú zmesou prírodných olejov modifikovaných prírodnými živicami a nearomatických rozpúšťadiel. Používajú sa aj na výrobky, ktoré prichádzajú do styku s potravinami. Úprava povrchu dreva olejom zvýrazňuje jeho prirodzené štruktúru, dodáva mu jemnosť a lesk. Špeciálne zložky oleja sa absorbujú do každého druhu dreva a vytvoria suchý, odolný a vodeodolný povrch. Olejová vrstva nevytvára na povrchu dreva hrubý film, ktorý môže praskať, vlniť sa alebo odlupovať, je nelepivá, nezachytáva prach a vyschne vo veľmi krátkom čase. Drevo po ošetrení olejom ostáva prirodzene priedušné a nemení svoj tvar vplyvom tekutiny alebo chemickej látky.

Metóda lakovania je založená na nanášaní lakovacích materiálov za účelom vytvrdenia povrchovej vrstvy a jej zušľachtenia. Vysoká tvrdosť, mechanická odolnosť a efektný vzhľad sú vlastnosti lakovaného nábytku.

Vďaka kvalitným a ekologickým materiálom sme schopní pre Vás dosahovať vysoko kvalitné a cenovo najlepšie a najefektívnejšie výsledky.

Produkt pridaný k obľúbeným
Produkt pridaný na porovnanie.

Tieto stránky využívajú cookies
pre zaistenie funkčnosti a získanie
štatistík návštevnosti. Viac informácií.