E - SHOP

Naše postele a nočné stolíky sú vyrábané z masívneho dreva. Bukové drevo je v hrúbke 30 mm a jadrový buk v hrúbke 40 mm. Bukové drevo je u nás jednou z hospodársky najvýznamnejších drevín a svojou charakteristikou a vlastnosťami sa radí medzi najčastejšie používané prírodné materiály v nábytkárskej výrobe vďaka svojej pevnosti, vzhľadu a odolnosti.

V limitovanej edícii vyrábame brestové postele v jedinečnom dizajne a originálnom spracovaní v hrúbke 40 mm. Brestové drevo je tvrdé, húževnaté s veľmi dobrými mechanickými vlastnosťami a trvanlivosťou min. 30 rokov. Farebná rozdielnosť v štruktúre dreva a nízky podiel brestového dreva v našich lesoch ho predurčuje na výrobu luxusného nábytku v limitovaných sériach.

V našej ponuke sú aj dubové postele vyrábané v originálnom dizajne z dubového kartáčovaného dreva v hrúbke 30 mm. Vlastnosti dubového dreva zaručujú jeho nadpriemerne dlhú odolnosť a životnosť.

V ponuke máme viacero typov postelí, ktoré je možné vyhotoviť v rôznych rozmeroch a farebných prevedeniach - moreniach. Osobitá štruktúra dreva robí z postele jedinečný kus nábytku. Vďaka rôznym odtieňom dreva môže konečný produkt vyzerať veľmi nadčasovo, moderne.

Aby bola posteľ čo najvyššej kvality, je nutné ju povrchovo nalakovať, prípadne olejovať. Metóda lakovania je založená na nanášaní lakovacích materiálov za účelom vytvrdenia povrchovej vrstvy a jej zušľachtenia. Vysoká tvrdosť, mechanická odolnosť a efektný vzhľad sú vlastnosti lakovanej postele.

Druhou metódou povrchovej úpravy dreva je olejovanie. Na olejovú povrchovú úpravu postele sa používajú vysychavé oleje Natura Oil, ktoré sú zmesou prírodných olejov modifikovaných prírodnými živicami a nearomatických rozpúšťadiel. Povrchová úprava prostredníctvom oleja zvýrazní prirodzenú štruktúru dreva, dodá mu jemnosť, lesk a odolnosť.

POSTELE SÚ DODÁVANÉ BEZ ROŠTOV, MATRACOV A NOČNÝCH STOLÍKOV, pokiaľ nie sú uvedené ako komplet. Tie je potrebné v prípade záujmu doobjednať.

Veľmi radi Vám môžeme vyrobiť aj posteľ presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv. V prípade akýchkoľvek otázok a požiadaviek nás prosím neváhajte kontaktovať.

Možné doplnkové vyhotovenia za príplatok k základnej cene:

1. PPČ - plné predné čelo k posteliam z masívneho buka + 32,40 € (s DPH)
2. PPČ - plné predné čelo k posteliam z jadrového buka (Calvina, Fortuna) + 48,60 (s DPH)
3. MORENIE - štandardné farby/ vlastný výber + 10% / 20%
4. PREDĹŽENIE - predĺžená posteľ - 210 cm alebo 220 cm  + 10%
5. ZVÝŠENIE - zvýšená posteľ o 10 cm/15 cm/ 20 cm + 10%/ 15%/ 20%
6. ATYP - atypický rozmer (k cene za najbližší rozmer) + 5%
7. ÚZČ - úprava zadného čela individuálna cena podľa požiadavky
8. ZMENA ZČ - zmena zadného čela (Alba, Alba zvýšená, Calvina, Esta, Savina) bez príplatku
9. BEZ PÚ - posteľ bez povrchovej úpravy - 16,20 € (s DPH)
10. ZMENA PÚ - zmena povrchovej úpravy (lak/olejovosk) bez príplatku
Produkt pridaný k obľúbeným
Produkt pridaný na porovnanie.

Tieto stránky využívajú cookies
pre zaistenie funkčnosti a získanie
štatistík návštevnosti. Viac informácií.